Sklep wykorzystuje pliki Cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

close

PROMOCJE

PROMOCJA - narożnik EGO rozkładany + pojemnik z kolekcji PRESTIŻ
3 659,00 zł
4 062,00 zł
szczegóły
Narożnik LUTON "od ręki" eko rozkładany + pojemnik z kolekcji PRESTIŻ
3 599,00 zł
4 011,00 zł
szczegóły
OD RĘKI -narożnik LISBONA ,,XL" rozkładany + pojemnik + f. relax z kolekcji EXCLUSIVE
3 199,00 zł
4 035,00 zł
szczegóły
narożnik KARLSTAD 2FS/CH "OD RĘKI"
3 147,00 zł
3 547,00 zł
szczegóły
PROMOCJA narożnik PANAMA rozkładany + pojemnik z kolekcji PRESTIŻ
2 739,00 zł
3 038,00 zł
szczegóły


Meble do pokoju dziecięcego i młodzieżowego

Polecamy Państwu przepiękne meble do pokoju dziecięcego oraz wyposażenie młodzieżowe, pozwalające dzieciom nie tylko na zabawę, ale również na naukę i odpoczynek. To propozycja dla rodziców, którzy chcą zapewnić swoim pociechom najlepsze warunki do rozwoju, a jednocześnie zaaranżować ich "królestwo" zgodnie z zainteresowaniami lokatorów. Zapewniamy, że znajdą Państwo tutaj wspaniałe i funkcjonalne łóżka, biurka, krzesła, pojemne szafy i stoły oraz wiele innych mebli, które całkowicie odmienią konkretne pomieszczenie i stworzą w nim przyjazne, a jednocześnie inspirujące środowisko.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo bardzo szeroki wybór mebli dziecięcych i młodzieżowych. Zostały zaprojektowane i stworzone z myślą o potrzebach i wymaganiach zarówno najmłodszych, jak i starszych pociech. W zależności od przedziału wiekowego, zapewniają bezpieczeństwo, wygodę, a także prywatność. Występują w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach, zarówno stonowanych, jak i bardziej wyrazistych, modnych i zgodnych z gustem pociech. Nasz asortyment zawiera wszystko, co jest niezbędne do stworzenia pokoju spełniającego wymagania zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Do niewielkich pomieszczeń, w których będzie mieszkało rodzeństwo, polecamy szczególnie nasze piętrowe łóżka, oszczędzające przestrzeń i niezwykle lubiane przez najmłodszych. Wnętrze dla pociech w wieku szkolnym musi także posiadać wygodne biurko pod komputer wraz z krzesłem, które posłużą do odrabiania zadań domowych. W naszej ofercie nie brakuje także stołów, szaf i innych mebli młodzieżowych uzupełniających wyposażenie wnętrza i zwiększających jego funkcjonalność.