Sklep wykorzystuje pliki Cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

close

PROMOCJE

Promocja Hoker BST-0955 orzech ,, od ręki " z kolekcji FAMEG
370,00 zł
525,00 zł
szczegóły
Hoker fotelikowy "od ręki" z kolekcji ArtStyl
189,00 zł
387,00 zł
szczegóły
Taboret T-0401 z kolekcji FAMEG "od ręki"
99,00 zł
240,00 zł
szczegóły


Materace

Materace

W życiu każdego człowieka sen odgrywa bardzo dużą rolę. Zapewnia on nam zdrowie, dobre samopoczucie oraz pozwala na normalne funkcjonowanie. Aby móc się porządnie wyspać należy zadbać o wygodny materac. To właśnie on zapewni nam długi i nieprzerwany sen. Do takich z pewnością należą prezentowane przez nasz sklep meblowy z Leszna modele. W naszej ofercie znaleźć można wysokiej jakości materace antyalergiczne oraz antygrzybiczne jak np. Materac Andrea Kieszeniowy + Lateks + Kokos z kolekcji Morfeusz lub też tradycyjne materace sprężynowe jak choćby Materac Bonellowy Classic Economic z kolekcji Morfeusz.

Materace kokosowe, materace piankowe online

Materace te wykonane są z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu są bardzo trwałe oraz nie ulegają łatwemu zniszczeniu. Utrzymanie ich w czystości również jest bardzo proste, ponieważ materiał pokrywający materac jest oddzielony i można go ściągnąć odpinając zamek. Dzięki tak wygodnym materacom można sobie zapewnić bardzo zdrowy i niczym nie zmącony sen, który zaowocuje energią i wigorem w ciągu dnia.

FILTRUJ

Katalog