Sklep wykorzystuje pliki Cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

close

PROMOCJE

PROMOCJA - narożnik rozkładany MOLINA MINI + pojemnik + f. relax z kolekcji EXCLUSIVE
3 299,00 zł
4 063,00 zł
szczegóły
PROMOCJA - narożnik INFINITY MINI rozkładany + pojemnik + f. relax z kolekcji EXCLUSIVE
2 999,00 zł
3 743,00 zł
szczegóły
Promocja Narożnik Deluxe z kolekcji EXCLUSIVE
2 949,00 zł
3 655,00 zł
szczegóły
PROMOCJA Łóżko AQUA 140x200 cm z kolekcji EXCLUSIVE
2 299,00 zł
3 180,00 zł
szczegóły


Materace

Materace

W życiu każdego człowieka sen odgrywa bardzo dużą rolę. Zapewnia on nam zdrowie, dobre samopoczucie oraz pozwala na normalne funkcjonowanie. Aby móc się porządnie wyspać należy zadbać o wygodny materac. To właśnie on zapewni nam długi i nieprzerwany sen. Do takich z pewnością należą prezentowane przez nasz sklep meblowy z Leszna modele. W naszej ofercie znaleźć można wysokiej jakości materace antyalergiczne oraz antygrzybiczne jak np. Materac Andrea Kieszeniowy + Lateks + Kokos z kolekcji Morfeusz lub też tradycyjne materace sprężynowe jak choćby Materac Bonellowy Classic Economic z kolekcji Morfeusz.

Materace kokosowe, materace piankowe online

Materace te wykonane są z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu są bardzo trwałe oraz nie ulegają łatwemu zniszczeniu. Utrzymanie ich w czystości również jest bardzo proste, ponieważ materiał pokrywający materac jest oddzielony i można go ściągnąć odpinając zamek. Dzięki tak wygodnym materacom można sobie zapewnić bardzo zdrowy i niczym nie zmącony sen, który zaowocuje energią i wigorem w ciągu dnia.

FILTRUJ

Katalog