Sklep wykorzystuje pliki Cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

close

PROMOCJE

PROMOCJA - narożnik EGO rozkładany + pojemnik z kolekcji PRESTIŻ
3 659,00 zł
4 183,00 zł
szczegóły
Narożnik LUTON "od ręki" eko rozkładany + pojemnik z kolekcji PRESTIŻ
3 599,00 zł
4 132,00 zł
szczegóły
OD RĘKI -narożnik LISBONA ,,XL" rozkładany + pojemnik + f. relax z kolekcji EXCLUSIVE
3 199,00 zł
5 065,00 zł
szczegóły
narożnik KARLSTAD 2FS/CH "OD RĘKI"
3 147,00 zł
3 547,00 zł
szczegóły
PROMOCJA narożnik PANAMA rozkładany + pojemnik z kolekcji PRESTIŻ
2 739,00 zł
3 129,00 zł
szczegóły


Materace

Materace

W życiu każdego człowieka sen odgrywa bardzo dużą rolę. Zapewnia on nam zdrowie, dobre samopoczucie oraz pozwala na normalne funkcjonowanie. Aby móc się porządnie wyspać należy zadbać o wygodny materac. To właśnie on zapewni nam długi i nieprzerwany sen. Do takich z pewnością należą prezentowane przez nasz sklep meblowy z Leszna modele. W naszej ofercie znaleźć można wysokiej jakości materace antyalergiczne oraz antygrzybiczne jak np. Materac Andrea Kieszeniowy + Lateks + Kokos z kolekcji Morfeusz lub też tradycyjne materace sprężynowe jak choćby Materac Bonellowy Classic Economic z kolekcji Morfeusz.

Materace kokosowe, materace piankowe online

Materace te wykonane są z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu są bardzo trwałe oraz nie ulegają łatwemu zniszczeniu. Utrzymanie ich w czystości również jest bardzo proste, ponieważ materiał pokrywający materac jest oddzielony i można go ściągnąć odpinając zamek. Dzięki tak wygodnym materacom można sobie zapewnić bardzo zdrowy i niczym nie zmącony sen, który zaowocuje energią i wigorem w ciągu dnia.

FILTRUJ

Katalog